Love what you eat! Kochaj to co jesz!
 • Instagram
 • Facebook
 • Message

MENU WALENTYNKOWE MENU RESTAURACJA KARTA BAROWA KARTA WIN KUP EBOOK "MIĘSO" ZAMÓW ON-LINE REZERWACJA STOLIKA

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:

 • Michelin Guide 2012-2019

NASZA FILOZOFIA

Jedzenie jest naszą pasją. Gotowanie nas inspiruje. Wyzwaniem było stworzenie w Warszawie miejsca prostego i „niewydumanego”, w którym moglibyśmy realizować naszą zasadę czyli: love what you eat – kochaj to co jesz.
O gotowaniu myślimy w taki sam sposób jak o naszych Klientach – uczciwy. Najważniejsze są składniki. Wiemy skąd pochodzi każdy nasz produkt - nie ważne czy są to warzywa, nabiał, ryby czy mięso. Znamy i ufamy naszym dostawcom. Chcemy aby nasi goście otrzymali od nas to czego również my od jedzenia oczekujemy – prostoty i pełnego smaku.

Zapraszamy,
Zespół Butchery&Wine

MIĘSO

Polskie mięso kupujemy bezpośrednio od producentów oraz zaprzyjaźnionych ubojni. W dobrej wołowinie liczy się nie tylko rasa. Kontrolujemy sposób hodowli i odżywiania zwierząt, ich drogę do zakładu, ubój i wszystko to, co dzieje się z mięsem później. W jakich warunkach jest rozbierane, sezonowane i przygotowywane do wysyłki. Mięso zagraniczne sprowadzamy bezpośrednio od najlepszych producentów z Australii, USA, Irlandii, Urugwaju i Wielkiej Brytanii. Trzymamy się zasady, że dobre mięso to mięso które znamy.

SEZONOWANIE

Sezonujemy mięso "na sucho" przez minimum 28 dni. W trakcie tego procesu kontrolujemy temperaturę, wilgotność i przepływ powietrza. Sezonowanie nadaje naszym stekom niepowtarzalny, wyrazisty i głęboki smak.

CIĘCIE

Do cięcia mięsa podchodzimy bardzo poważnie. Specjalna piła pozwala nam na precyzyjne cięcia steków z dużych, niestandardowych kawałków mięsa. Dzięki temu nasi goście mogą zamówić steki o dowolnej grubości.

GRILLOWANIE & STEKI

Jako pierwsi w Polsce do grillowania steków używamy specjalnego grilla/pieca opalanego węglem drzewnym oraz drzewem. Temperatura dochodząca do 500 st. C gwarantuje idealną karmelizację mięsa, a grillowanie na węglu drzewnym nadaje mięsu niepowtarzalny, pełny smak. W menu znajdziecie pełen przekrój steków, m.in. Rib Eye, New York, T­-bone, Porterhouse, Flat Iron, Rump, Bavette, Chateaubriand i polędwice.

WINO & BAR

WINO

Znajdziecie u nas prawie 200 etykiet win białych, czerwonych, musujących i deserowych, sprowadzanych nie tylko z dużych winnic, ale również od małych, mniej znanych producentów. Współpracujemy tylko z najlepszymi importerami, często osobiście znamy winiarzy, których wina polecamy. Nasza karta została doceniona przez przewodnik Michelin oraz wielokrotnie przez prasę branżową.

WINO & BAR

BAR

Serwujemy tylko najlepsze alkohole - idealnie pasujące do steków szkockie single malt whisky, amerykańskie burbony oraz koniaki. Mamy bogatą kartę klasycznych koktajli, m.in. Old Fashioned, Manhattan czy Warsaw Martini, a także likiery z całego świata i bittersy.

GALERIA

KONTAKT

BUTCHERY & WINE

ul. Żurawia 22, 00-515 Warszawa

tel. +48 505 270 516

restaurant@butcheryandwine.pl

Facebook / Instagram

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek-sobota: 12.00-22.00

niedziela: 12.00-20.00

REZERWACJE

Rezerwacje przyjmujemy codziennie

pod numerem tel. 505 270 516,

poprzez maila restaurant@butcheryandwine.pl

lub on-line na stronie rezerwacji

Butchery&Wine jest częścią Ferment Group. Zapraszamy do odwiedzenia wszystkich miejsc naszej grupy.
Kieliszki na PróżnejKoneser GrillLe BraciRozbrat 20Vini e AffiniWinecornerGrono

KARIERA

Chcesz zdobyć doświadczenie w restauracji, która zapoczątkowała nowe myślenie w podejściu do mięsa? W restauracji, która szanuje swoich Gości i jest wobec nich uczciwa – podając tylko to, co sami chcielibyśmy dostać na talerzu? Prześlij do nas swoje CV, rekrutacja cały czas jest otwarta!

KUCHNIA SERWIS

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: DP Consulting Daniel Pawełek z siedzibą w Warszawie, ul. Żurawia 22, 00-515 Warszawa;
 2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@fermentgroup.pl;
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu skorzystania z naszej oferty – na podstawie art. 6 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
 4. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług;
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat;
 6. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych;
 7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;
 8. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.